loading
LíčeníÚčesyManikúraPoradenstvíProměnyNabídka pro firmy

Proměny

Věnujte proměnu svému blízkému nebo si udělejte radost jen Vy sama. Stačí říct jen "ANO" vše ostatní už zařídím za Vás. Nechte se svěřit do mé péče!

Cílem proměn je podtrhnout přirozenou krásu žen (mužů) a tím zvýšit jejich sebevědomí. Proměny jsou tu pro ty, kteří už si sami se sebou nevědí rady nebo pro ty, kteří jen chtějí strávit příjemné odpoledne v rukou profesionála.

Proměny probíhají v ateliéru a trvají cca 5h. V ceně balíčku je poradenství k líčení, líčení, účes a focení včetně 5 upravených fotek v nejlepší kvalitě. Dále Vám také poradím, jaké vhodné oblečení se k Vám hodí - ideální je proto vzít vícero oblečení sebou, které poté využijeme i na focení. Po celou dobu je pro Vás připraveno malé občerstvení.

 

Ceník
Proměna
každá další fotka nad rámec balíčku 300Kč
5500 Kč
Proměna - 2 osoby
cena za jednu osobu
5000 Kč

 

Ráda bych Vám také nabídla možnost proměny společně s kadeřnicí. Nejprve Vás v ateliéru vyfotím před proměnou a poté se přesuneme do kadeřnicí, kde po domluvě s Vámi vybereme tu nejvhodnější barvu a střih vlasů. Následně se vrátíme do ateliéru, kde Vás nalíčím, vybereme vhodné oblečení a vyfotím. Během focení několikrát změníme styling - líčení, účes a oblečení. V ceně balíčku je také poradenství k líčení, 5 upravených fotek v nejlepší kvalitě a malé občerstvení.

 

Ceník
Proměna s kadeřnicí
každá další fotka nad rámec balíčku 300Kč
6500 Kč
Proměna s kadeřnicí - 2 osoby
cena za jednu osobu
6000 Kč

Objednávkový formulář
iconKontaktní informace
Ing. Lucie Kadlecová
29471 Benátky nad Jizerou
IČO 75924226
DIČ CZ8752251068